dom z papieru sezon 3

Domu z papieru

Dosłownie za kilka dni ruszy produkcja finałowego sezonu jednego z najbardziej popularnych seriali Netfliksa. Dowiemy się więc, jak skończy się pewien napad, którego plan w każdym (przynajmniej tak myślał) szczególe dopracował sam Profesor.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nawet jeśli ktoś nie oglądał, to na pewno słyszał. „Dom z papieru” szybko stał się globalnym fenomenem, czym sam Netflix zdążył już się pochwalić w tegorocznym dokumencie „Dom z papieru: Globalny fenomen”. Historia napadu na mennicę narodową Hiszpanii dokonanego przez genialnego Profesora i jego ekipę, z każdą kolejną odsłoną przyciąga przed ekrany kolejne rzesze widzów. Teraz fanom niestety przyjdzie pożegnać się z ukochanymi bohaterami.

Ostatni sezon „Domu z papieru”

Netflix właśnie zapowiedział, że niedługo rozpoczną się prace nad 5. i ostatnim sezonem „Domu z papieru”. Wielki heist w końcu dobiegnie końca, ale pewnie wielu osobom będzie brakować emocji, jakie towarzyszyły oglądaniu każdego kolejnego odcinka.

Related Post : Moviesflix Pro

Finałowy sezon będzie składał się z 10 epizodów, czyli o 2 więcej niż miały 2. poprzednie odsłony hiszpańskiego serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 3 sierpnia. Sam twórca produkcji Alex Pina mówi:

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.

Do swoich ról powrócą Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra) i José Manuel Poga (Gandia). Do znanej wszystkim obsady serialu dołączą Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Kiedy premiera 5. sezonu „Domu z papieru”?

Nie wiadomo jednak, kiedy przekonamy się, czy 5. odsłona popularnego serialu będzie równie dobra co poprzednie. Netflix nie wyznaczył bowiem jeszcze daty premiery.

Dotychczasowe sezony „Domu z papieru” dostępne są na platformie Netflix.